Video/ Qeshi sa ndërpreu emisionin, këngëtarja shqiptare nuk përmbahet dot

Gjatë xhirimit të emisionit “Një kat më lartë”  i drejtuar nga Ermal Peçi e qeshura e këngëtares Blerina Branka ka ndërprerë emisionin.

Ka qenë një batutë e vogël e cila bëri që këngëtarja dhe drejtuesi i programit të mos e ndalnin dot të qeshurën dhe të kërkonin ndërprerjen e xhirimeve.

Një moment tepër gazmor që  padyshim mbeti ne “off record” por me sa duket drejtuesit e “Një kat më lartë” kanë preferuar ta ndajnë me publikun.