5 muaj pas propozimit emocionues, ndahen çifti shqiptar

6 muaj më parë moderatori, Ardit Roshi, i bëri partneres së tij, Blerina Bajkos propozimin për martesë në mes të emisionit “Këndo Këngën Time”.

Për disa ditë me radhë, asokohe çifti ishte kryefjala e çdo televizioni dhe portali.

Burime të sigurta për Revista Story bëjnë me dije se Arditi dhe Blerina Bajko, vajza e Agim Bajkos, nuk janë më bashkë.

Deri në këto momente, çifti nuk ka reaguar në lidhje me lajmin e ndarjes. Ndërkohë në Instagram, ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin dhe kanë fshirë të gjitha fotot bashkë.

Video/ Moderatori shqiptar i propozon ‘live’ për martesë partneres së tij