A do të kemi një bashkëpunim mes Arilenës dhe Ardit Gjebresë?

Arilena Ara ka postuar një foto ne Ardit Gjebrean. Kjo ka kuriozuar fansat pasi mendojnë se dyshja po bëjnë një bashkëpunim dhe nëse kjo është e vërtetë, padiskutim që do jetë një hit. Por në fakt, sipas asaj që po bën Arditi, do jetë në vijimësinë e programit “E diela shqiptare”.

Këngëtarja ka ndarë në llogarinë e saj një moment ku shfaqen të dy të veshur me të bardha, buzë detit dhe Arditi i ulur pranë pianos.
“Moment”, ka shkruar Arilena krah postimit, ndërsa Arditi ka zbuluar se Ara do të jetë pjesë e rubrikës ‘Tani mund të këndosh’ në ‘E diela shqiptare’.

Kujtojmë se personazhi i parë në rubrikën e re të së dielës ishte reperi kosovar mjaft i suksesshëm, Ledri Vula.

 

View this post on Instagram

 

Moment.. @arditgjebrea ❤️

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on