Angela Martini paska qenë e lidhur me Kanya West dhe vetëm tani e pranoi

Angela Martini është në qendër të mediave rozë për shkak të librit të saj autobuografik që gjendet ndërkohë në “Panairin e Librit”.

Kësaj radhe supermodelja shqiptare ka qenë e ftuar në studion e “Soiree” ku ka treguar një fakt: Ajo ka qenë e lidhur me Kanye West.

Me bashkëshortin e Kim Kardashian!!!

Ajo ka pohuar se para shumë vitesh mes tyre ka pasur një romancë dhe që tani nuk e ka problem ta pranojë por atëherë mohoi gjithçka që të mos ishte pjesë e mediave e të mos përflitej më shumë për këtë lajm:

“Ah, para 100 viteve! Po, kishte. E thashë meqë the se nuk kam problem t’i them. Ka patur diçka me të, por kur doli atëherë e mohova. Nuk doja të përflitesha për gjëra të tilla.”