KRYESORE

Bebe Rexha heq dorë nga flokët biond dhe bëhet kokëkuqe

Bebe Rexha heq dorë nga flokët biond dhe bëhet kokëkuqe
Bebe Rexha është një nga ata vajzat që surprizon dhe shpesh herë guxon me stilin dhe pamjen e saj. Njësoj ka ndodhur sërish, ku këngëtarja me origjinë shqiptare ka ndryshuar krejt papritur pamjen duke hequr dorë nga flokët biond. Bebe i ka lyer vetë flokët dhe i ka bëtë të kuqe duke bërë një ndryshim drastik. “Kishim të drejtë kur thoshim se e kuqja është ngjyra jote”, ka shkruar një nga fansat e saj.
 
View this post on Instagram
 

New me 🔥 watcha think?

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Ditari politik

Të fundit