Big guns

Zhukovski, Rusi

Presidenti rus, Vladimir Putin, dhe homologu turk, Recep Tayyip Erdoğan, kuvendojnë teksa inspektojnë një Sukhoi Su-57, avion lufte, në ekspozitën e mjeteve ajrore MAKS-2019.

Foto: Maxim Shemetov/Reuters