“Do më vinte shumë turp të gënjeja”, Olta Gixhari tregon nëse është apo jo “bio”

Olta Gixhari është një nga personazhet e shoëbizz-it shqiptar që bën shumë zhurmë dhe sa herë thotë diçka kthehet në lajm.

Olta së fundmi ju është përgjigjur disa pyetjeve të fansave të saj në Instagram.

Aktorja ka treguar se peshon 64 kilogramë dhe është e gjatë 1,69 cm. Por fansat e kanë pyetur dhe nëse është natyrale apo ka bërë operacione.

Aktorja është përgjigjur duke thënë se do i vinte turp nëse do kishte dhe do gënjente:

“S’kam asgjë të bërë!”