Flash News

E-TJERA

Aksident në Shkodër, plagoset 28-vjeçari

Aksident në Shkodër, plagoset 28-vjeçari

Një aksident u regjistrua pasditen e sotme në Shkodër në vendin e quajtur "Ura e Shtrenjtë".

Sipas policisë, një kamion ka dalë nga rruga në rrethana të paqarta e si pasojë ka mbetur i plagosur shoferi i mjetit.

"Rreth orës 17:57, në vendin e quajtur “Ura e Shtrenjtë”,  dyshohet se për shkak të humbjes së kontrollit mbi drejtimin e mjetit nga drejtuesi, kamioni ka dalë nga rruga.

Si pasojë, është dëmtuar drejtuesi i kamionit, shtetasi S. M., 28 vjeç, i cili  ndodhet në spitalin rajonal të Shkodrës nën  kujdesin e  mjekëve", njofton policia. 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe shkakut  të aksidentit.

Të fundit