E-TJERA

Parashikimi i motit, 13 janar 2021

Parashikimi i motit, 13 janar 2021

Masat ajrore veriore që kanë depërtuar drejt jugut të kontinentit do të diktojnë sot motin me kthjellime dhe vranësira, por të ftohtë gjatë paradites.

Sipas MeteoAlb , mesdita do sjellë reshje dëbore në pjesën më të madhe të zonave malore ndërsa reshje të pakta shiu do ketë pjesa tjetër e vendit. Parashikohet që edhe mbrëmja të mbetet në të njëjtat kushte atmosferike.

Era do fryjë mesatare dhe e fortë me shpejtësi 45km/h nga drejtimi verior-veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 4 ballë.

Ditari politik

Të fundit