Flash News

E-TJERA

Pas “lumit” të kritikave, në Shkodër shpaloset banderola në mbështetje të Elseid Hysaj

Pas “lumit” të kritikave, në Shkodër shpaloset

Elseid Hysaj u kryqëzua nga tifozët kuqezinj si “fajtori” i golit të dytë që shënoi Italia ndaj Shqipërisë, në ndeshjen e parë të grupeve në Euro 2024.

Një video e cila qarkulloi në rrjete sociale tregonte momentin kur Barella në minutën e 16 gjuan topin drejt portës shqiptare dhe Hysaj shihet të ulë kokën. Mbrojtësi shqiptar kërkoi ndjesë ndaj tifozëve dhe sa ishte një gabim instiktiv.

Por, përpos kritikave në mbështetje të Hysajt është shpalosur një banderolë në Shkodër.

“Me shpirtin e garës arritëm 2 here në Europian. Me këmbët e tua ndihmove shumë shqiptarë, por kurrë nuk dhe lekë për gazetarë”, shkruhet në të.

Pas “lumit” të kritikave, në Shkodër shpaloset

Të fundit