Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Rama-Abazoviç-Vuçiç iniciativë kundër Kurtit? Diplomati ‘anonim’ flet për takimin e fshehtë në New York

Atentati në Dukagjin, policia e Shkodrës: Kemi një autor të dyshuar, i afërm me "shënjestrat"

Vrasja e Martin Bardhit, shkarkohen drejtuesit e policisë së Mirditës

Berisha: Akti terrorist i falangave Serbe kishte një sfond të parapërgatitur nga Rama dhe Vuçiç

Radoiçiç konfirmon pjesëmarrjen në sulmet ndaj Policisë së Kosovës

Detaje nga vrasja e 35-vjeçares shqiptare në Itali, dyshohet se u qëllua nga burri i saj

U arrestua si pjesë e grupit të Laert Haxhisë, kërcënohet familja e Klea Gjatës 

“Ku kanë përfunduar taksat?”, Blushi dorëzon kërkesën me 16 pyetje për Bashkinë 

"Zgjedhjet në Kukës", Berisha: Zyrtari i lartë i PS u kap në përgjime me drejtorin e OSHEE 

McGonigal pranoi lidhjet me Shqipërinë, Berisha: Zhvillimet e fundit dramatike kanë tronditur Ramën 

Zgjedhjet e 14 majit, OSBE publikon raportin: Të hetohen pretendimet për blerje vote

Zgjedhjet e 14 majit, OSBE: Rama përdori ministrat për fushatë dhe kërcënoi kandidatët e opozitës

 

 

Të fundit