Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

U përfshi në sherr me disa persona, vdes 20-vjeçari shqiptar në Greqi

Arrestohet në Dubai Durim Bami

Ndërron jetë ish-kryebashkiaku i Elbasanit, Qazim Sejdini

Vlorë/ Kamioni përplaset me fuoristradën, ka viktima

Kryemadhi, 5 orë në SPAK: Lobimi dhe hetimi pasuror janë një çështje 

Kalaja paralajmëron kallëzim tjetër në SPAK ndaj Erion Veliajt dhe Arli Naskës

Intervista/ Boçi në Politiko: Me rikthimin e vulës PD doli nga një rreth vicioz; Basha tashmë renditet pas Jenisherit 

Humbi vulën, Basha me dy qëndrime të ndryshme për drejtësinë brenda 24 orësh 

Deputetët në Gjermani për EURO 2024, media spanjolle: Skandal në Shqipëri!

Të fundit