E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

 

Opozita vijon qëndresën, mazhoranca miraton për 5 minuta projektbuxhetin 2024

Taksapaguesit japin 810 milionë euro për koncesione, gati gjysma e kësaj shume në hetim nga SPAK

Marrëveshja Shqipëri-Itali, “Social Europe”: Vendet e Ballkanit trajtohen si depo emigrantësh, ligjet e BE nuk zbatohen

Bardhi i drejtohet zyrtarisht Nikollës dhe njofton trupin diplomatik: Veprimtari antiligjore 

"Beteja është pa kthim", Berisha: Do ia them të vërtetat Ramës, po nuk ia mbathi 

VIDEO/ U tha se nuk do ketë gardistë në Kuvend, Nikolla del zbulua

Opozita ndez tymuese, Nikolla përjashton Nokën

Tymueset "trullosin” Nikollën: Prezent në votim 73 deputetë! Buxheti i 2024 miratohet me 83 vota?!

Koncesioni i Sterilizimit, GJKKO lë në fuqi masën e sigurisë për ish-ministrin Ilir Beqaj 

Latest news