KRYESORE

Fat të punosh në një kompani ku njerëzit si Lori është vështirë t`i gjesh në këto kohë kaq të egra

Fat të punosh në një kompani ku njerëzit si Lori
Mbrëmë është xhiruar puntata e parë e sezonit të ri të "Shiko kush luan". Një ndër të ftuarit special ka qenë Lori Hoxha. Trashëgimtarja e 'Top Channel' ndau disa momente gjatë shfaqjes. Punatata do të transmetohet nesër dhe ndërkohë Rezart Veleshnja ka treguar publikisht vlerësimin për Lorin dhe sjelljen e saj në televizion gjithë këto vite. “Startoj @shikokushluan por starti ishte me njerezit me te vecante! nje nga keto ishte dhe @lorihoxha e thjeshte e dashur dhe mbi te gjitha qe le per tu pare nje aktore e shkelqyer! Eshte fat te punosh ne nje kompani ku njerzit si Lori eshte veshtire ti gjesh ne keto kohe kaq te egra! Lori flm per mirsine dhe te qeshuren tende te pakursyeshme qe na ke dhene nder vite ne tch por mbi te gjitha ne emisjon dje!”, ka shkruar aktori i humorit.

Ditari politik

Të fundit