Foto/ “Dua një fëmijë”, Xhesika Berberi shpreh dëshirën e saj publikisht

Modelja Xhesika Berberi është një ndër më të ndjekurat në mediat sociale. Ajo shpeshherë ndan moment të veçanta me ndjekësit e saj.

Këtë herë modelja ka publikuar në Instagram një video me një fëmijë në krah, ku shpreh dëshirën se do dhe ajo një fëmijë të tillë.

“E dua dhe unë një”, shkruan Xhesika. Kujtojmë që bukuroshja shqiptare është në një moment kulminant të karrierës së saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.