Foto/ Ish-Sofia e Çanit bëhet nënë në moshën 21-vjeçare

Ndonëse në moshë të re, është bërë nënë për herë të parë ish-Sofia e Arjan Çanit.

Andonia Dobi është vetëm 21 vjeçe, e megjithatë ajo sapo ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, një vajzë.

Lajmin e bukur, bukuroshja e ka bërë vetë publike përmes rrjeteve sociale, ndërsa publikon selfien e parë si nënë, si dhe fëmijën e porsaardhur në jetë.

“Selfie i parë si nënë”, shkruan modelja e njohur bashkangjitur me fotot e postuara.