Fotot/ Vera e nxehtë e Demi Rose

Modelja Demi Roze e ka nisur shumë ‘nxehtë’ verën e këtij viti.

Daily Mail ka publikuar disa foto të bukuroshes brune, bikini  me lule, Demi ka pozuar nga ‘Cape Verde’. Teksa ka ekspozuar format e saj të lakaura, modelja ngjan shumë seksi dhe provokuese.

Modelja ka 6.7 milion ndjekës në Instagram dhe është mjaft e pëlqyer nga fansat e saj.