Horoskopi i datës 30 qershor 2018

Më poshtë gjeni parashikimin e fatit për 12 shenjat zodiakale:

Dashi:

Nëse keni një lidhje dhe e hidhni vështrimin sa ne një ane ne tjetrën sot do keni probleme. Partneri nuk do e duroje dot sjelljen tuaj dhe mund t’iu vendose përballë zgjedhjesh. Beqaret do e kenë me te lehte te joshin dhe te afrojnë pas vetes personat qe do pëlqejnë. Me nancat tregohuni vigjilente sa te mundeni sepse ne te kundërt kane për t’iu ndodhur goxha probleme.

Demi:

Sot me ne fund do pajtoheni me atë qe keni ne krah dhe do ndiheni shume me te qete nga me pare. Do e mbani edhe kokën ulur sepse do e kuptoni se i keni bere ju gabimet me te mëdha. Beqaret do kenë shume imagjinate dhe do jene te vendosur. Ata do arrijnë edhe te krijojnë një lidhje si e kishin imagjinuar. Ne planin nanciar priten goxha vështirësi kështu qe mundohuni te jeni te kuzuar me shpenzimet.

Binjakët:

Jeta juaj ne çift do jete shume e plotësuar sot dhe nuk do keni nevoje për asgjë me shume nga sa do iu japë partneri. Mundohuni qe edhe ju t’ia shprehni me shume ndjenjat atij. Beqaret do joshen gjate gjithë kohës nga disa persona, por as qe do ua kthejnë vështrimin. Për nancat do jete një dite relativisht e qëndrueshme dhe pa vështirësi te mëdha. Vazhdoni me te njëjtën mënyrë menaxhimi.

Gaforrja:

Jupiteri do ketë ndikim shume te madh tek jeta juaj ne çift gjate kësaj dite dhe do ua beje çdo moment te veçante. Do arrini t’i shprehni edhe me shume ndjenjat dhe do hidhni hapa me tej. Beqaret për fat te keq, duke u marre me pune, do humbasin mundësi shume te mira. Ne planin nanciar nuk do keni shume fat kështu qe shmangni shpenzimet e tejskajshme.

Luani:

Juve qe jeni ne një lidhje mos i nxirrni partnerit inatet e vjetra sepse do vuani me shume vete. Merrini gjerat me qetësi dhe optimizëm dhe keni për ta pare sa mire do ju ecin gjerat. Beqaret do bëjnë mire te mos shpërqendrohen shume, por ta kërkojnë personin e ëndrrave ne rrethin e tyre shoqëror ose profesional. Financat do jene te mora për pjesën me te madhe te njerëzve.

Virgjëresha:

Nëse kohet e fundit keni pasur zhgënjime nga partneri juaj, sot gjerat do llojnë te normalizohen ndjeshëm dhe buzëqeshja do iu rikthehet. Beqaret do jene me pak ne ankth dhe ka mundësi qe me qetësi te gjejnë një person ks për ta. Për një pjese gjerat do ndryshojnë menjëherë. Për nancat duhet te përkujdeseni me tepër se me pare sepse gjendja ka për te qene me te vërtetë delikate.

Peshorja:

Çdo gjë do ece ashtu si e kishit planikuar sot ju te dashuruarit. Komunikimi do jete i kënaqshëm dhe për këtë do ju kenë zili te gjithë. Beqaret nuk do ndihen te lire te bëjnë atë qe do ndiejnë dhe ka mundësi te mbeten serish vetëm. Me shpenzimet do jeni goxha impulsive dhe ka mundësi te bëni gabime te pafalshme e me pasoja tek e ardhmja.

Akrepi:

Dite e mbushur me surpriza te këndshme ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Nuk do ndiheni keq për asnjë moment, përkundrazi do përjetoni emocione te veçanta. Beqaret do e shfrytëzojnë pafund lirinë qe kane dhe nuk do bëjnë asnjë lëvizje për ta ndryshuar statusin e tyre. Sektori i nancave do jete goxha optimist dhe mund te kryeni te gjitha shpenzimet e dëshiruara.

Shigjetari:

Për te dashuruarit kjo e sotmja ka për te qene një dite e jashtëzakonshme. Kënaqësitë dhe emocionet do jene aq te forta saqë ne disa momente do ju duket sikur jeni neper ëndrra. Beqareve do ju rrahe zemra me fort nga sa e kishin menduar dhe do llojnë një lidhje te begate. Financat do jene gjithë kohës te mbrojtura kështu qe nuk do keni për çfarë te qaheni.

Bricjapi:

Do jeni akoma me tolerante sot ju te dashuruarit dhe marrëdhënia me partnerin do vije duke u përmirësuar. Nëse vazhdoni me këtë mënyrë sjelljeje shume shpejt do merrni edhe një vendim te rëndësishëm. Beqaret do kenë vetëm dashuriçka kalimtare dhe pa ndonjë te ardhme. Ne planin nanciar do dini si t’i kryeni me kujdes e maturi shpenzimet kështu qe gjendja do mbetet e mire.

Ujori:

Dite mjaft sensuale do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Do kaloni çaste te zjarrta e pasionante me partnerin dhe ne disa çaste do ju duket vetja si ne ëndërr. Beqaret mund te kenë disa takime apo njohje, por ato nuk do sjellin ndonjë lidhje te qëndrueshme. Ne planin nanciar Merkuri do ju sjelle probleme te mëdha. Po nuk patet mbështetje nga te afërmit nuk do ja dilni dot.

Peshqit:

Tregohuni shume te përkujdesur ndaj partnerit tuaj sot dhe mundohuni t’ia plotësoni pjesën me te madhe te dëshirave. Nëse silleni mire mbrëmja do jete shume e këndshme. Beqaret nuk duhet ta kërkojnë larg princin e kaltër sepse ai ka për te qene fare pranë tyre. Financat, fale ndikimit te Jupiterit, do jene te jashtëzakonshme. Mund te përtoni edhe për te bere ndonjë investim me tepër.