KRYESORE

"Jam shumë e lumtur", Adrola Dushi flet rreth thashethemeve për lidhjen me Capital T

"Jam shumë e lumtur", Adrola Dushi flet rreth thashethemeve
Sërish po përflitet për një lidhje mes modeles Adrla Dushi dhe Capital T. Këto aludime nisën kur dyshja ngacmoi fansat se mes tyre kishte diçka me një foto ku ishin goxha të afërt. Mirëpo, kjo foto ishte thjesht paralajmërim se Adrola do ishte pjesë e klipit të Capital T, si modele. POor, thashetheme kanë rinisur dhe sërish po përflitet se dyshja janë në një lidhje. Për këtë, Adrola është pyetyr mbërë më NIN në Klan Kosova dhe ajo është përgjigjur duke thënë: se është me fat të ketë një mik si Trimi (Capital T) në jetën e saj. "Me Trimin jemi shumë shokë, shumë miq të mirë. Njihemi prej vitesh dhe e vlerësoj shumë si artist dhe si djalë. Një nga djemtë e rrallë që ne kemi fatin ta kemi. Jam shumë e lumtur që e kam shok dhe kam mundësinë ta kem në jetën time…" Alaudin: Si shok? Adrola: Si shok sigurisht.  
 
View this post on Instagram
 

Pas pak live ne NIN KlanKosova @adroladushi pergjigjet ne pytjet te cilat do donit ti dini per te 😱

A post shared by Alaudin Hamiti (@alaudinhamiti) on

Ditari politik

Të fundit