Jennifer Aniston i bashkohet Instagramit, vetëm në disa orë rreth 1 milionë fansa dhe tregon një detaj

Jennifer Aniston është një prej aktoreve më të pëlqyera dhe shumë të dashura për publikun kudo në botë. Që prej debutimit të saj në “Friends” aktoren e kemi parë kryesisht në role të zhanreve komedie.

Edhe pse shumë e ndjekur dhe shumë e pëlqyer, Jennifer Aniston ka qëndruar larg rrjeteve sociale dhe jetës së zhurmshme që këto të japin.

Por për fansat e saj një super lajm i mirë vjen nga aktorja pasi sot ajo është anëtarja më e re e rrjetit të madh të përdoruesve të Instagram

Vetëm në 5 orë, aktorja ka rreth 1 milionë ndjekës dhe në përshkrimin e bio-s në krye të profilit të saj, aktorja ka shkruar:

“Miqtë më thërrasin Jen”.