Jonida Shehu publikon për herë të parë foto me bikini

Jonida Shehu, një ndër moderatoret më simpatike të ekranit shqiptar, është me pushime bashkë me bashkëshortin dhe vajzën e tyre.

 

View this post on Instagram

 

Better things in life are sweet and taste like cake 🥞🍰. #birthdaycake #babygirls# happybirthday #sweets

A post shared by Jonida Shehu (@jonida.shehu) on

Pas përfundimit të “Soiree”, moderatorja i ka dhënë kohë vetes të shijoje pushimet me familjen dhe ka postuar një foto me bikini, për herë të parë.

E veshur me një rroba banjë të ngjitur, të kuqe, me një kapele kashte dhe syze të zeza, Jonida duket më në formë se kurrë.

 

View this post on Instagram

 

Red and Blue , my summer colours. 🍓🌊 #summer #sun #sea #sumple #sunglasses #sunday #soft #song #s

A post shared by Jonida Shehu (@jonida.shehu) on

Moderatorja e “Soiree” nuk është komentuar asnjëherë në media për skandale dhe as për (zh)veshjet.