Flash News

KRYESORE

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

“Posta e mëngjesit” ju sjell një blic lajmesh kryesore ndodhur dje në Shqipëri. Klikoni në hiperlinqe nëse doni të lexoni më shumë. Nëse e doni ‘Postën’ në emailin tuaj na shkruani në [email protected]

ERE miraton vendosjen e fashës së re për energjinë elektrike, sa do paguani nëse konsumoni mbi 800 kw/h

Merrnin para për kryerjen e skanerëve, arrestohen dy mjekë dhe një infermiere te Trauma

Ambasadorja e BE e prerë: Shqipëria duhet të dalë nga lista gri e pastrimit të parave. Do analizojmë luftën kundër trafikut

E lidhur: Kraja: SPAK ka në dorë hetime të rëndësishme, shumë shpejt rezultate

Reportazhi i medias britanike: Shqiptarët nuk janë kriminelë, ata po ikin nga varfëria dhe korrupsioni

Sulmi kibernetik në Shqipëri, Neuberger: Rrezik i lartë për të dhënat e NATO-s, duhet mbrojtje

Urdhri i Prokurorisë për mediat, Safe Journalists ngre shqetësimin: Censurohet raportimi i njëanshëm

Mbyllja e kolegjit turk, Rama: Bombardime me lajme të rreme, zbatuam ligjin

Akuza për korrupsion, arrestohen 4 punonjës të Universitetit Bujqësor

Lidhjet me ish agjentin e FBI-së, Berisha: Rama është në hetim ndërkombëtar; "Zhdukja e lidhjeve të qeverisë me krimin"/ Denoncimi i Berishës: Janë shkatërruar sistemet e policisë

 
 
 

Të fundit