Flash News

KRYESORE

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Berisha dhe Malltezi të arrestuar politik, si është hedhur SPAK nga dega në degë me urdhrin e Ramës

Nga Himara, Rama nis “fushatën” për titujt e pronësisë

OMONIA kundër Ramës: Pronat e shtetit në Himarë ua jep “strategjikëve” të oborrit 

KLP vendos për fatin e Alfred Ballës të hënën. Ja çfarë prite

I vihet tritol biznesit kryetarit të PD-së në Malësi të Madhe

Dosja “Xibraka”, Bardhi del nga SPAK: Nxis prokurorinë të hetojnë pa u ndikuar politikisht

Denoncoi babain për përdhunim, vajza mohon akuzat: Nuk abuzoi, më gjeti disa mesazhe

Aksidenti në aksin Lushnje-Rrogozhinë, gjendet trupi i pajetë i shoferit 21-vjeçar

E vetme në banesë, si u vetëvra efektivja në Tiranë (DETAJE) 

Mbledhja e KDK-së, Meta jep udhëzime: Dhëmbë për dhëmbë me patronazhistët! 

Aksident tek ura e Drinit të Bardhë, makina me tre persona brenda bie në lumë 

 

Të fundit