Ledri Vula prezanton zyrtarisht të dashurën

Prej kohësh dihej se Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë në një lidhje, megjithatë reperi nuk kishte publikuar asnjëherë më parë foto me të.

Vetëm para disa minutash, reperi postoi foton me të dashurën e tij me të cilën ka një lidhje disa vjeçare. Foton, reperi e ka shoqëruar me një zemër.

Dyshja janë bashkë prej disa vitesh por për herë të parë bashkë në publik janë parë në dasmën e Arbër Gjikollit.

 

 

View this post on Instagram

 

💞

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on