Lezhë/ Plagoset rëndë një person, dërgohet me urgjencë në spital

Gjatë një sherri mes të rinjve në periferi të qytetit të Lezhës ka mbetur i plagosur rëndë një person, i cili është nisur me urgjencë drejt spitalit.

Ngjarja ka ndodhur tani në orët e mbrëmje, ku i riu është goditur me sende të forta dhe menjëherë është dërguar në spital.

Policia po heton për zbulimin e plotë të ngjarjes, ndërsa është shoqëruar në komisariat një person.