Me kapele dhe i veshur me të zeza, Rama me Lindën dhe Zahon shijon kafen e mëngjesit në fshatin e të ëmës

Kryeministri Edi Rama prej ditësh po kalon bashkë me familjen disa ditë pushimesh larg zhurmës së Tiranës, në vilën qeveritare në Dhërmi.

Ndërkohë, dje në mëngjes është fotografuar teksa pi kafen e mëngjesit në Vuno, që është edhe fshati i lindjes së të ëmës, e cila u nda nga jeta disa ditë më parë.

Rama shfaqet i veshur në të zeza dhe në kokë po ashtu mban një kapele ngjyrë të zezë, teksa e shoqërojnë bashkëshortja e tij, Linda dhe djali i tyre i vogël, Zaho.