Flash News

KRYESORE

Në 5 vjetorin e martesës, Tolgahan i deklaron dashurinë Almedës në shqip

Në 5 vjetorin e martesës, Tolgahan i deklaron dashurinë
Tolgahan Sayisman është një nga aktorët më të mirë në Turqi. Atij i besohen gjithmonë role protagoniste dhe ka luajtur përkrah aktoreve më të suksesshme e më të paguara në Turqi. Siѯ tashmë e dimë, ai ka disa vite i lidhur me Almeda Abazin dhe prej 5 vitesh të martuar. Ata kanë një kimi kaq perfekte bashkë dhe një çift i adhuruar nga fansat. Bashkë kanë dhe një djalë, Efehan, i cili së fundmi ka pasur dhe disa probleme shëndetësore por tani është mirë. Në 5-vjetorin e martesës, çifti kanë uruar njëri-tjetrin edhe në profilet e tyre në Instagram, por urimi më i veçantë ka qenë ai i Tolgës. Aktori ka deklaruar dashurinë për Almedën në shqip dhe kjo jo vetëm bukuroshen shqiptare por edhe fansat shqiptarë i ka gëzuar pa masë. “Të dua shumë shpirti im”,  shkruan Tolga krah postimit në profilin e tij në Instagram.
 
View this post on Instagram
 

❤️5🧿 te dua shume shpirti im ...

A post shared by Tolgahan Sayışman (@tsayisman) on

 
View this post on Instagram
 

5 ❤️

A post shared by Almeda Abazi Sayışman (@almeda92) on

 
View this post on Instagram
 

🍬

A post shared by Almeda Abazi Sayışman (@almeda92) on

Ditari politik

Të fundit