Në përvjetorin e lindjes së Alis, Blendi Fevziu publikon foto nga festa

Alis është vajza e vogël e Blendi Fevziut dhe shpesh herë moderatori i “Opinion” ndan momente me të bijën në rrjetet sociale.

Sot ajo ka festuar 3-vjetorin e lindjes dhe familja është kujdesur që vogëlushja e tyre të gëzojë. Me temën rozë, Blendi ka postuar një foto nga festa ku duket shumë i lumtur bashkë me Alis.

 

View this post on Instagram

 

Happy 3 🎂

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu) on