Pamorama e Xhenislës dhe Ardian Bujupit

Xhensila Myrtezaj dhe Ardian Bujupi do të vinë serish me një bashkëpunim pas suksesit me “Çika Çika”. Xhensila ka publikuar disa postime në ‘Instastory’, ku ka treguar dhe pak nga skenat e klipit të saj që do të publikohet me 10 korrik.

 

View this post on Instagram

 

we are back on friday 🌅 PANORAMA @ardianbujupi 🍾

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Kënga titullohet “Panorama” dhe është ritmike si dhe, në këtë projekt do të ketë sërish koreografi së bashku me balerinët, duke sjellë një pamje sa më verore.

“A jeni gati? Panroma në datë 7 në orën 14:00”, ka shkruar Myrtezaj krah postimit videos.

 

View this post on Instagram

 

A jeni gati? PANORAMA me 10.07 14:00 @ardianbujupi 🥂 @celiah_outlaw @elona_xara With me side by side!

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on