Përflitet për një lidhje me Rita Orën, këngëtari i famshëm pozon nudo

Së fundmi në rrjetet sociale është bërë virale një sfidë e re dhe mesa duket vipat jane të fiksuar pas kësaj. Pas Lindsay Lohan, e cila shfaqej tërësisht e zhveshur, vëmendjen tashmë e ka marrë këngëtari i njohur Liam Payne, i cili së fundmi përflitet si i dashuri i Rita Orës.

Ai ka pozuar nudo teksa qëndron i ulur në karrige.

Ai ka kthyer vështrimin nga kamera dhe foton e ka postuar me filtrat bardh e zi.