Përqafime dhe momente “funny”, prapaskena nga Mozzik dhe Kida

Bashkëpunimi “PP” i Kidës dhe Mozzik ka rezultuar një sukses i vërtetë. Në vetëm pak ditë nga publikimi i këngës me dy pjesë, dyshja ka arritur 10 milionë klikime dhe këtë Kida e ka festuar duke “qerasur” fansat me disa nga prapaskenat e xhirimit të klipit.

“Prapaskenat. 10 milionë”, ka shkruar Kida krah postimit ku ka etiketuar edhe Mozzik shoqëruar me një emoji zemre.

Këngëtaret shfaqen duke u argëtuar pafund e nuk kanë munguar as përqafimet shoqërore, siç i kanë sqaruar dhe vetë dy artistët.

 

View this post on Instagram

 

Behind the scenes #10M ❤️🤣 @mozzik

A post shared by KIDA (@kida) on