Flash News

POLITIKOFF

A është më ë bukur pa grim Xhemi Shehu?

A është më ë bukur pa grim Xhemi Shehu?

Ne themi që po. Moderatorja Xhemi Shehu është një nga vajzat

e ekranit me një bukuri natyrale dhe pa ndërhyrje.

Shumë e dashur për publikun, Xhemin e karakterizon dhe një sens humori - për të cilin flasin shumë miqtë e saj më të ngushtë.

Sot, Xhemi ka publikuar një foto ku shfaqet pa grim dhe është kaq e bukur. Ndjekësit e kanë komplimentuar duke u shprehur se natyrale është akoma më e bukur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ???????????????????? ???????????????????? (@xhemishehu_)

 

Ditari politik

Të fundit