POLITIKOFF

"Don`t Start Now" e Dua Lipës thyen rekorde klikimesh

"Don`t Start Now" e Dua Lipës thyen rekorde klikimesh

Dua Lipa po përjeton suksese të njëpasnjëshme në karrierën e saj muzikore dhe që nga 2020-a kur lançoi albumin e saj "Future Nostalgia" kur thuajse e gjithë bota ishte në karantinë, Dua nuk ka të ndalur me sukseset e saj.

Së fundmi ajo ka shënuar një tjetër arritje të madhe në karrierën e saj, duke kaluar shifrën prej 500 milionë klikimeve në kanalin “YouTube” me këngën e saj “Don’t Start Now”.

Kjo bëhet kënga e shtatë me videoklip nga artistja shqiptare, që e arrin këtë shifër rekorde të klikimeve.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dua Lipa Entertainment (@dualipaentertainment)

Të fundit