POLITIKOFF

Fjoralba Ponari tregon nëse do të kthehet në "E Diell"

Fjoralba Ponari tregon nëse do të kthehet në "E Diell"

Fjoralba Ponari është kthyer në një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar dhe tashmë ajo është dhe moderatore e "Portokallisë" me Salsano Rrapin, ku sezoni i shkuar ishte mjaft i suksesshëm për moderatorem.

Po ashtu, Fjoralba prezanton dhe “Më thuaj një dëshirë”, që vetëm pak javë më parë është rikthyer në transmetim. Por kujtojmë se për disa sezone, Fjoralba ka qenë moderatore edhe në "E diell" por me angazhimet e reja ajo hoqi dorë nga "E diell" por fansave të saj u mungon dhe shpesh e pyesin nëse do të kthehet sërish në këtë program në Top Channel.

Në një intervistë me fansat në Instagram, Fjoralba ka treguar nëse do rikthehet teksa shkruan:

Momentalisht jam shumë e plotësuar me projektet që kam në televizion, megjithatë ‘Kurrë mos thuaj kurrë'."

Fjoralba Ponari tregon nëse do të kthehet në "E Diell"

Të fundit