Flash News

POLITIKOFF

‘Kepi i VIP-ave’: Detaje për programin që do të moderohet nga Kiara Tito

‘Kepi i VIP-ave’: Detaje për programin që do të

“Kepi i VIP-ave” është emisioni veror që do të transmetohet së shpejti në Top Channel.

Për momentin nuk dihet nëse formati do të jetë i ngjashëm me “Kepi i tundimeve”. Programi do të moderohet nga Kiara Tito dhe pjesë e tij do të jenë ish-konkurrentë të “Big Brother VIP” (përfliten Jori Delli dhe Ronaldo Sharka) dhe “Për’Puthen”.

Personazhet do të qëndrojnë në një vilë luksoze në Bodrum, Turqi.

“Mbërritëm më në fund në destinacion, jemi në Bodrum. Po përgatisim bashkë me stafin diçka shumë të bukur. Do t’ju pëlqejë pafund. Nuk po zbuloj më tepër, por kini parasysh që një gjë shumë e madhe do të vijë,” tha Kiara në një video për Top Channel.

Të fundit