Flash News

POLITIKOFF

Maluma bëhet baba për herë të parë

Maluma bëhet baba për herë të parë

Maluma ka konfirmuar se është bërë baba për herë të parë.

Ai dhe partnerja e tij, Susana Gomez, kanë mirëpritur një vajzë që e kanë pagëzuar me emrin, Paris Londono Gomez.

Lajmin e ka bërë të ditur me anë të një postimi të shpërndarë me ndjekësit në Instagram.

“Më 9 mars në ora 8:23. Lindi dashuria e jetës sonë Paris Londono Gomez. Faleminderit të gjithëve për mesazhet tuaja dhe urimet”, nis postimi.

“Susana.. Dashuria: Faleminderit që përmbushe ëndrrën time më të madhe për të qenë baba, nuk do ta harroj kurrë atë moment. Ju dua”, thotë tutje artisti në shkrim.

 

Të fundit