Flash News

POLITIKOFF

Në 5-vjetorin e humbjes së bashkëshortit, Celine Dion e përkujton me fjalët prekëse

Në 5-vjetorin e humbjes së bashkëshortit, Celine Dion e

Përmes një fotoje me duart e bashkuara, të postuar në profilin e saj në Instagram, këngëtarja Celine Dion ka vendosur të kujtojë të shoqin që e humbi 5 vite më parë. Rene Angeili humbi jetën në moshën 74-vjeçare në vitin 2016, pas luftës së gjatë me kancerin.

“Rene kanë kaluar thuajse 5 vite dhe nuk ka një ditë që nuk kemi menduar për ty. Po të kërkojmë më shumë se kurrë të na mbrosh, të na drejtosh dhe të shohësh mbi ne. Dhe lutemi që të ndriçosh me dashurinë tënde kudo në botë, për të gjithë ata që kanë një moment të vështirë dhe po përballen me kohë të vështira. Je në zemrën dhe jetën tonë përgjithmonë. Të duam, Celine, Rene Charles, Nelson dhe Eddy”, - shkruan ndër të tjera këngëtarja në foton e postuar.  

Celine Dion i ka dedikuar shpesh fjalë prekëse të shoqit, me të cilin ka jetuar një dashuri shumë të madhe.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Céline Dion (@celinedion)

Ditari politik

Të fundit