POLITIKOFF

Rita Ora shfaqet hapur me regjisorin e njohur në eventin e rëndësishëm

Rita Ora shfaqet hapur me regjisorin e njohur në eventin e

Ditët e fundit po përflitet gjithnjë e më shumë për një romancë mes Rita Orës dhe regjisorit të famshëm Taika Waititi.

Rita Ora shfaqet hapur me regjisorin e njohur në eventin e

Sipas mediave të huaja  ata janë në lidhje prej më shumë se një muaji, ndërsa këngëtarja ka qenë në Sydney për spektaklin “The Voice”. Ditën e premte dyshja 'i kanë hedhur benzinë zjarrit', pasi janë shfaqur bashkë në premierën botërore të “Drag Race DoWn Under” në Sydney.

Rita Ora shfaqet hapur me regjisorin e njohur në eventin e

Mediat e huaja shkruajnë se Taika do të ketë rolin e jurisë në kompeticion dhe në tapetin e kuq të premierës ai u shfaq përkrah Rita Orës.

Të fundit