Selena Gomez i tha përgjithmonë “lamtumirë” Justin-it me atë që bëri së fundmi

Edhe pse Justin Bieber është martuar me modelen Hailey, fansat e tij dhe të Selena Gomez shpresonin që një ditë ata të ribashkoheshin.

Selena gjithë këtë periudhë ka qenë beqare dhe problemet e saj me shëndetin mendor, çuan në dyshime se mund të ishin për shkak të martesës së Justin- pra që linte të nënkuptohej se ajo e donte akoma.

Mirëpo, mesa duket nuk ka më shpresë për dyshen tonë të preferuar.

Selena sapo i ka dhënë lamtumirën Justin-it, ish-it të saj.

Selena i është rikthyer Instagramit në kohë duke fshirë postimet, dedikuar ish të dashurit të saj Justin, një prej të cilave ishte foto me mbishkrimin “Në 1 mars 1994 ka lindur dikush shumë special që unë njoh” (ditëlindja e JB).

E ndërsa Justin nga ana e tij, disa ditë më parë, u shpreh për fansat se e ka dashur gjithmonë Selenën dhe e do ende, por është i dashuruar me gruan e tij.

Pra, mirupafshim Justin-Selena, përgjithmonë 🙁