Shuma marramendëse që fitoi Victoria Beckham në turneun e “Spice Girls” pa qenë fare në të

Në 2019-ën, Spice Girls u rikthyen me një turne që u prit mjaft mirë nga fansat në të gjithë botën, mirëpo Victoria Beckham nuk mori fare pjesë.

Edhe pse nuk ishte në turneun botëror, artistja 46-vjeçare ka fituar plot 1 milionë paund pa shkuar fare. Artistja 46-vjeçare, e njohur dikur si Posh Spice, vendosi të mos shkonte në 13-vjetorin e ‘Spice World’, në turin e Britanisë së Madhe dhe Irlandës vitin e kaluar, në të cilin morën pjesë Mel B, Emma Bunton, Melanie C dhe Geri Horner dhe u paguan me shifra marramendëse.

‘The Sun’ pretendon se ylli fitoi më shumë para nga turneu sesa nga perandoria e saj e dështuar e modës, për të cilën rekordet tregojnë se fitoi 700,000 paund.