“Thashë të kaloja një herë nga shtëpia e Muçit”, Ilda Bejleri ‘thumbon’ gazetarin

Replika të shumta ka patur ditët e fundit mes gazetarit Mustafa Nano dhe moderatores Ilda Bejleri.

Nano  e konsideroi vulgare veshjen e Ildës në ekran ndërsa shtoi se për shkak të fustanit të ngushtë “gjinjtë e saj për pak sa nuk i hynë në dhomë”.

Ndërsa Ilda ka ‘shfrytëzuar’ komplimentin e Ermal Mamaqit në emisionin e tij për të ‘thumbuar’ gazetarin.

“Ilda po sa bukur qenke veshur sot. Yll!” – i tha Mamaqi sapo ajo hyri në studio.

“Ju pëlqen? Se thashë të kaloja njëherë nga shtëpia e Muçit, ta pyesja a jam mirë kështu!” – u shpreh ajo.