Tiranë, një person hidhet nga kati i pestë i pallatit në zonën e Kinostudios

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Tiranë. Një 40 vjeçar është hedhur nga kati i pestë i një pallati.

Policia ben me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:15 në rrugën “Kareman Ylli”, zonë e Kinostudios ku dyshohet se në kushte të rënduara psikike, është vetëhedhur nga kati i 5-të i banesës shtetasi I. ZH., 40 vjeç, ku si pasojë ka ndërruar jetë.

Policia dhe grupi hetimor mbërritën në vendngjarje dhe po hetojnë ngjarjen e rëndë.