Video/ Këngët pjesëmarrëse në “Festivalin e Këngës” në RTSH

Janë publikuar 20 këngë pjesëmarrëse të “Fest 58” në faqen zyrtare të “RTSH”. Ky është një ndër festivalet e RTSH-së më të komentuara. Për arsye të ndryshme, duke filluar nga deklaratat, pjesëmarrjes së artistëve më në zë për momentin e deri tek producentja Vera Grabocka e Alketa Vejsiu.

Por pritjes i ka ardhur fundi. Në kanalin e RTSH-së në Youtube, mund të dëgjoni të gjitha këngët dhe të ridëgjoni të preferuarën tuaj.

“Fest 58” do të mbahet në datat 19,20 dhe 22 dhjetor dhe pritet të jetë një event madhështor pasi të ftuar specialë do jenë ndër emrat më të lakuar nga arena ndërkombëtare e muzikës.

Më poshtë keni të gjitha këngët që janë publikuar në Youtube: