Video/ Selena Gomez është fanse e Jen Aniston po aq sa të gjithë ne

Miqësia e Jennifer Aniston dhe Selena Gomez është kaq e pastër. E ftuar speciale për të prezantuar “Ellen” ka qenë vetë Jeniifer Aniston e cila është një nga aktoret më të mira të të gjitha kohëve.

E ftuar sonte në “Ellen” është Selena Gomez, e cila shumë entuziaste për takimin e saj me Jen Aniston ka treguar edhe për takimin e tyre të parë.

Takimi i tyre ka qenë në banjo teksa ishin në një ftesë. Selena tregoi se Jennifer po vishte një fustan të zi në banjo dhe ky ishte momenti i tyre i parë kur u takuan. Por në fillim të intervistës, Selena u shpreh duke thënë:

“A po talleni me mua? Rachell ishte jeta ime” (personazhi që Jennifer Aniston ka luajtur në “Friends”)

Selena tregoi se sa ikonike është shfaqja për të dhe gjithë moshatarët e saj që janë fiksuar me këtë serial televiziv, i cili jepet në “Netflix”.