Xherdan Shaqiri dhe Dhurata Ahmetaj në një lidhje dashurie

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj dhe futbollisti Xherdan Shaqiri janë në një lidhje dashurie. Dyshimet e para u krijuan nga udhëtimet  e shpeshta të saj drejt Londrës, vend ku qëndron edhe Shaqiri pasi është i aktivizuar me ekipin e Liverpool.

Sipas “Prive”, dyshja janë bashkë që prej 1 viti dhe janë njohur përmes miqve të përbashkët dhe se këngëtarja udhëton drejt Londrës të paktën një herë në muaj.

Detajet jepen në videon e mëposhtme: