Flash News

KRYESORE

Arbana flet për marrëdhënien me Eduartin: Duke bërë filma dhe beba  

Arbana flet për marrëdhënien me Eduartin: Duke bërë
Eduart Grishaj është angazhuar me projektin e ri filmik si regjisor dhe me vete ka dhe një nga mbështetëset e tij më të mëdha, Arbanën, mamanë e djalit që presin. Dyshja ndodhen në Theth bashkë me stafin që po xhirojnë dhe në një foto që ka hedhur në Instagram, moderatorja Osmani shihet teksa përqafon partnerin e saj e ai i jep një puthje në ballë. Mbishkrimi i fotos është akoma më interesant, teksa Arbana shkruan: “Duke bërë filma (dhe fëmijë). Në xhirimin e filmit Sofia me regji nga artisti im i preferuar, Eduart Grishaj. I uroj atij dhe gjithë skuadrës shumë fat."

Ditari politik

Të fundit