“Bihter dhe Behlul” sërish bashkë në projektin më të ri në Netflix

“Biheter dhe Behluli” siç i njohim me emrat e personazheve që kanë luajtur në serialin shumë të famshëm turk “Dashuri e ndaluar”. Bëhet fjalë për aktorët e preferuar turk Kivanç Tatlıtuğ  dhe Beren Saat.

Dyshes i është propozuar një tjetër projekt për të luajtur bashkë në një serial të ri që do të jepet në Netflix.

Deri më tani thuhet se seriali do të ketë në fokus dashurinë dhe do të nisë në verën e vitit 2020. Ai pritet të jetë gati për publikun në verën e vitit 2021.

Së fundmi shumë prodhime turke i janë bashkuar platformës së rëndësishme Netflix.