Flash News

E-TJERA

Emri/ Identifikohet 22-vjeçari që u mbyt në lumin Mat

Emri/ Identifikohet 22-vjeçari që u mbyt në lumin Mat

Detaje të reja janë bërë me dije nga ngjarja e ditës së sotme në lumin Mat pranë Urës së Zogut në Milot.

Mësohet se viktima është 22 vjeçari Valentin Nikolli.

Nikolli ka qenë me dy persona të tjerë duke gjuajtur për peshk kur është futur në ujë.

Por e ka marrë rrjedha dhe nuk ka mundur të dalë pasi nuk ka ditur not mirë.

Renea dhe polumbarë janë vënë në kërkim të të riut ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

Të fundit