Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

■ Shqipëria dorëzon në KE rezolutën kundër raportit të Dick Martyt, çfarë kërkohet

■ Qeveri teknike në shtator? Përgjigjet Berisha. Kryedemokrati: Vlerësoj qëndrimin e Metës për referendum

■ “Po bëhet e pabanueshme”/ Meta përqëndrohet te problematikat e Tiranës, paralajmëron kandidimin për kryebashkiak?

■ Vrau fqinjin pas një konflikti banal, arrestohet Klodian Keqi teksa po arratisej në Greqi 

■ Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit, 695 raste të reja dhe një humbje jete

■ IKMT i shembi shtëpinë, kryefamiljari plagos punonjësin

E lidhur:Veliaj reagon për plagosjen e inspektorit të IMT-së: Ta harrojnë se e ndalin dot zhvillimin e qytetit

■ Masakër në Mal të Zi: 34-vjeçari vret me armë 10 persona, mes viktimave edhe fëmijë

■  E lidhur: Masakra me 10 të vrarë në Mal të Zi, kryeministri Abazoviç shpall tri ditë zie

Të fundit