Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

“Posta e mëngjesit” ju sjell një blic lajmesh kryesore ndodhur dje në Shqipëri. Klikoni në hiperlinqe nëse doni të lexoni më shumë. Nëse e doni ‘Postën’ në emailin tuaj na shkruani në [email protected]

■ Pedagogët në protestë, tërhiqet Rama: Do iu rritet paga me 7%! Ç'deklaronte dy javë më parë

■ E lidhur:  Pedagogët nuk tërhiqen: S’ka justifikime, realizo kërkesat

■ Berisha takon krerët e partive aleate: Në zgjedhje vendore me kandidat të përbashkët 

■ Berisha flet për shpalljen “non grata” dhe rikthimin, gazetari i The Washington Diplomat kujton takimin e parë në ‘94

■ KQZ dërgon në Kuvend rekomandimet për ndryshimin e Kodit Zgjedhor, çfarë parashikojnë

■ Përsëritet rasti 'Dumani', vëllezërit Beqiraj kërkojnë statusin e të penduarit të drejtësisë

■ Kursimi i energjisë me gjobë: Insitucionet shtetërore të kursejnë ose gjobiten me 50 mijë lekë

■ Të ardhurat në vend numëro, rreth gjysma e shpenzimeve mujore e familjeve shqiptare për ushqim 

■ Shqiptarët të rrezikuar/ Britania nuk tërhiqet: Do të dërgojmë në Ruandë emigrantët e paligjshëm

■ Amnistia fiskale, Sejko: Duhet të shmanget rreziku i pastrimit të parave dhe fshehja e të ardhurave

Të fundit